Kulaté kuchyňské dřezy

Kulaté neboli taky někdy nazývané jako kruhové kuchyňské dřezy patří stále k oblíbeným typům kuchyňských dřezů. I když by se mohlo zdát, že těmto dřezům již odzvonilo. Nneí tomu tak. Ba právě naopak stále více kuchyňských architektů je zahrnuje do návrhu kuchyní a to hlavně menších, kde je potřeba využít kazdého volného místa a zároveň nevyhovují klasické rohové dřezy.

Kulaté kuchyňské dřezy jsou vyráběny ze všech nejčastějších materiálů a tak se můžeme setkat s granitovými kulatými kuchyňskými dřezy, keramickými kulatými kuchyňskými dřezy i nerezovými kulatými kuchyňskými dřezy. Stále více oblibenými se stávají kulaté granitové dřezy a to pro své nesporné výhody jako jsou například odolnost vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození, modernost a unikátní design, pestrá barevnost nebo snadná údržba a čištění. Významnými výrobci těchto dřezů jsou například firmy Teka, Pyramis, Franke, Alveus, Foster nebo Rieber. U těchto výrobců si můžete být jistí že za své peníze dostanete požadovanou kvalitu. Přesto stále suveréně nejprodávanější kuchyňské dřezy jsou ty nerezové. Toto je způsobeno hlavně konzervativností zákazníků a nedůvěrou v nové řešení.

Kulaté dřezy se do kuchyně umísťují buďto jako samostatně stojící nebo vestavné. Záleží to na dispozici kuchyně a samozřejmě taky na rozvodech vody a odpadů. Můžeme se setkat s kulatými jednodřezy nebo dvoudřezy. Již jen vyjímečně jsou pak kulaté dřezy vyráběny jako kombinace s vaničkou nebo odkapovou plochou.

Fotogalerie kulatých dřezů:

Kulatý kuchyňský dřez Kulatý kuchyňský dřez Kulatý kuchyňský dřez Kulatý kuchyňský dřez Kulatý kuchyňský dřez Kulatý kuchyňský dřez Kulatý kuchyňský dřez Kulatý kuchyňský dřez Kryt na kulatý kuchyňský dřez

Čištění odpadů Praha

Aqua servis nabízí čištění odpadů, kanalizace a revize kanalizace.